فروشگاه اینترنتی بازار دست ساز به عنوان بزرگترین سایت صنایع دستی ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۹۸ آغاز کرد.

شرکت برنامه نویسی و تبلیغات اینترنتی ویراسل پیشرو در راه اندازی و رشد سیستم های فروش آنلاین است که با راه اندازی این مجموعه سعی در کمک به هنرمندان ایرانی و همچنین معرفی هرچه بهتر محصولات آنها دارد.

هدف از راه اندازی این وبسایت ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک و فروش صنایع دستی و محصولات دست ساز بوده است.

خریداران از سراسر ایران می توانند به هزاران محصول از هنرمندان مختلف دسترسی داشته باشند.

همچنین خریداران محترم می توانند محصولات را به صورت اختصاصی و با رنگ، لوگو، اسم و . . . خود سفارش دهند و پس از ساخته شدن توسط هنرمندان، محصول خود را درب منزل تهیه کنند.

همچنین هنرمندان می توانند محصولات خود را از سراسر کشور در سایت ثبت کنند تا مشتریان بتوانند از طریق سایت محصولات را بررسی و خرید نمایند

سایت بازار دست ساز با ایجاد بستری مناسب امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم آورده است. در این مسیر کنترل و نظارت بر محصولات نیز مسئله ای بسیار حائز اهمیت است که مجموعه بازار دست ساز با ایجاد سیستم قدرتمند نظارت بر کیفیت و صحت محصولات هر روز در تلاش است تا رضایت مشتریان و مصرف کننده نهایی را هرچه بیشتر جلب کند.

نحوه انجام کار

بازار دست ساز به عنوان یک فروشگاه اینترنتی پس از ثبت هر سفارش، کالای مورد نظر را  از طریق هنرمندان تأمین می کند و آن را به هر نقطه از ایران ارسال می کند.
در واقع با ثبت هر سفارش صدها نفر برای رسیدن آن به دست مشتری شبانه روز تلاش میکنند.